Orgonit Nedir

Orgonit reçine içinde süspansiyon haline getirilmiş, metal ve kristal parçacıkların bir matrisidir. Elektro-Manyetik-Frekans kirliliğinin biyolojik ve psikolojik etkilerini azaltır  ve bulunduğu ortama sağlıklı yaşam enerjisi yayar.

  

Günümüzde ,  EMF ( elektro manyetik kirlilik) ve Radyasyonun  fiziki ve  ruhsal  zararlarını  hepimiz görüyoruz. Baz istasyonları ,  kablosuz cihazlar , cep telefonları , bilgisayarlar, mikro dalga fırınlar hayatımızın içinde. Tüm bunlar  zaman içinde fiziki  ve ruhsal olarak rahatsızlıklara  yol açmakta. Yorgunluk,  baş ağrısı ,  gerginlik , stres , psikolojik rahatsızlıklar , alerji ve çeşitli kanser  türlerinin  artması elektromanyetik  kirlilik ve radyasyona maruz kalınmasının sonuçlarındandır. 

1940 larda  Dr. W. Reich yaptığı deneyler ile orgon enerjisinin varlığını keşfetti. Değiştirilmiş geiger sayacı kullanarak, bu eterik enerjiyi algılamayı ve varlığını ölçmeyi başardı. Wilhelm Reich bir tıp doktoruydu. Bu nedenle Orgon enerjisini şifa amaçlı uyguladı. 

Reich ten sonra da 1960 larda  modern Rus Bilim adamları bu araştırmaları devam ettirdi. 

Orgonit  içinde belirli oranlarda , organik , metal ve manyetik alan oluşturan metaryeller vardır. Organik madde , metalik maddeyi  hızla etkilerken orgonit enerjiyi çeker , tutar ve dönüştürerek  yayar.Yaydığı bu enerji  negatif iyon,  biyoenerji, yaşam enerjisi ,  chi  olarak adlandırılır. 

Bu mucize bileşen bitmeyen bir enerjiye sahiptir, sürekli kendini yeniler. Evde, arabada, iş yerinde, çantada ya da takı olarak kullanılabilir. Ayrıca Doğaltaşlar için de enerji bataryası görevi görür. Yaydığı  pozitif enerji frekansı yüksektir ilk birkaç gün uyum süreci  gerekir. Zararlı ışınımlardan Koruyacak , Yaşam enerjinizi artıracak , Şifa Yayacak Orgonitler şimdi  https://instagram.com/sifataslari  adresinde