azurit

Azurite, ilk olarak 1824 yılında FS Beaudant tarafından keşfedilen  bir bakır mineralidir. ABD, Namibya, Kongo ve Fas'ta bulunur.

Azurit bir “cennet taşı” olarak bilinir ve alemimizle diğer boyutlar arasındaki boşluğu kapatmaya yardımcı olur. Bu taşla çalışmanın “tanrıların bilgeliğini” ürettiği ve bununla birlikte eski ve ileri bilgileri getirdiği söyleniyor. Bu kristalden alacağınız enerji güçlüdür.

Azurite üçüncü göz çakranızı açacak ve açacak ve zihni anlama, uyarma ve keskinleştirme işlemlerine yardımcı olacak. Bu taş, kullanıcılara yalnızca kendileri değil, aynı zamanda çevrelerindeki insanlar ve dünya hakkındaki bilgileri verir. Günlük bu taşla çalışmak, beynin psişik ve sezgisel kısmını uyandırmaya yardımcı olacak ve günlük yaşamın daha iyi anlaşılmasını sağlayacaktır.

Azurit'i birinin hayatına uygulamak, günlük olarak uğraştığımız enerjiler ve şeyler hakkında rehberlik ve anlayış sağlayacaktır. Mesleki ve kişisel yaşamımız hakkında daha fazla şey öğrenerek ve farkında olarak, bu kristal kullanıcıyı daha fazlasını istemeye itecektir. En çılgın hayallerinizi ve arzularınızı gerçekleştirmeniz için gereken zihinsel planı sağlar.

Azurite'yi ofise veya okula götürün ve açık bir pencerenin yanına yerleştirin. Temiz havanın sezgi ve yaratıcılık gibi kristal yeteneklerini geliştirmesine izin verin, böylece enerjilerini seçkin hale getirin. Öğrenciler ve akıl arayanlar, Azurite'nin yaratıcı enerjisinden, duyuları keskinleştirip kendi düşünceleriyle netleşerek faydalanabilirler. Bu test için çalışmak ya da bir proje için yeni fikirler düşünmek için yardıma ihtiyacınız olduğunda, Azurite ihtiyaç duyulan kristaldir. Azurite, beynin farkındalığını artıracak ve yeni fikirler getirecek, böylece sonsuz enerji ve titreşimlerle daha aydınlanacaktır.

Azurit ile meditasyon yapmak, entelektüel ve ruhsal rehberlik ile içsel vizyona uyum sağlayacaktır. Kristalin enerjisini kullanıcıların kendi enerjisiyle birleştirerek, aklı daha önce net olmayan yeni fikirlere ve fikirlere açacaktır.